trešdiena, 2018. gada 28. februāris

Februāra uzvaras, marta gaidas.

Par februāra plāniem var lasīt šeit.
Sāksim ar paveikto:
1. Februāra Ziemassvētku darbnīcai izvēlējos pabeigt bariņu ar kartītēm dāvanām (Kā latviski ir tags?) no Cross Stitcher December 2012 numura, kas nāca kā bezmaksas dāvana - komplekts - tātad kopā ar materiāliem noformēšanai. Mazie un vienkāršie motīvi padarīja šo mērķi viegli sasniedzamu, jo bija ideāli piemēroti, lai nēsātu līdzi pa dzīvokli un iemānītu ik pa dažiem dūrieniem pa vidu starp rotaļām ar divgadnieci.
Mērķis - pabeigt un noformēt - sasniegts.

Septiņi dāvanas rotāt gatavie


2. Mazais zaķēns ir pabeigts, arī dzimšanas dati sarakstīti, rāmis sagādāts, bet pēdējās dienās tomēr nebija iedvesmas ķerties pie nostiepšanas. 
Mērķis - pabeigt, noformēt un nosūtīt - daļēji sasniegts.
Atlicis nostiept un ielikt rāmītī.

3. Manam GK augšējās divas lapu rindas ir zilās un baltās krāsas uzvaras gājiens debesīs, tādēļ šajā mēnesī es nenocietos un devos uz otrās lapas apakšu, kur parādās aktīvāka krāsu maiņa. Viss jau būtu labi, tomēr tad, kad sapratu, ka izšujamais attēls ir ziedoša ābele, entuziasms nedaudz noplaka - visi toņi ļoti gaiši, tuvi baltam - sārts (819), pelēks (762), krēmkrāsas (712, ecru) utt. Dienasgaismā būtu daudz maz, bet mans šujamlaiks ir elektriskajā apgaismojumā, kad balts uz balta diezko nešujas. Tomēr  minimums ir.
Mērķis - vismaz 200x - sasniegts.
Daudz gaišu krustiņu...28.02.2018.

4. Minimālais apjoms ir pietiekami sasniedzams mērķis, lai atrastu brīvu brīdi daudziem baltiem krustiņiem un puskrustiņiem.
Mērķis - vismaz 200x - sasniegts.
Lāču rotaļas uz 28.02.2018.

5. Viens no mēneša nepaveiktajiem ir džungļu februāra motīvs. Varbūt tādēļ, ka tas atlikās kā pēdējais un pietrūka laika, bet ļoti iespējams, ka tukāni vienkārši nav manu iemīļoto dzīvnieku (putnu) sarakstā. Vēl neesmu izdomājusi, kā rīkošos tālāk - uzsākšu rītvakar ienākošo marta daļu, vai tomēr turpināšu pēc kārtas. Sasniegumu labad, lai nebuksē, varētu izvēlēties pirmo variantu.
Mērķis - izšūt februāra daļu - daļēji sasniegts.
No trim tukāniem tik divi ir redzami. 28.02.2018.

6. un 7. Zin kā, ar tām zeķēm. Ir slikti un ir tīri normāli. Feju zeķe ir tikpat kā sašūta, man atlicis sašūt augšējo vīli un pievienot aukliņu. Bet otru - dzīvnieciņu - es tikai pacēlu malā, lai netraucē atrast diegus...
Mērķis - noformēt - gandrīz sasniegts.
Mērķis - pabeigt un noformēt - nav sasniegts.

8. Celtic Summer ir sagatavota darba uzsākšanai! Domāju, sākšu no centra un iztikšu bez marķēšanas. 
Mērķis - sagatavot izšuvumu darba uzsākšanai - sasniegts.
Šādi izskatās sagatavojies izšuvums. 28.02.2018.

9. Magoņu lauks gan vēl nav tik gatavs - ar draudzeni vienojāmies, ka, tā kā viņa neplāno veidot Anchor diegu kolekciju, es tikšu pie viņas diegu pārpalikumiem. Attiecīgi - viss, kas bija mājās, ir savā kastē, bet pārējos diegus es vēl gaidu...
Mērķis - sagatavot izšuvumu darba uzsākšanai - gandrīz sasniegts.

10. "Beidzot, beidzot pabeigt tamborēto žirafi meitai." Um, nē. Lielisks piemērs manai gumijas stiepšanai - tas būtu viens vakars. Viens! Gaidām...
Mērķis - pabeigt un sašūt detaļas - nav sasniegts.

11. Ar adīkli gāja ilgi. Domas mainījās gan par pašu adāmo, gan par dzijas izvēli. Beigās, pēc vairākiem uzsākšanas mēģinājumiem, es plānoju Limbažu tīnes dzijas šķeterīti pārvērst zeķu pārī sev. 250m/100g; 2,5 izm. adatas. Ja ar gaiši zilo krāsu būs par maz, man ir vēl tumšā. Pirmo un pēdējo zeķu pāri es iesāku un pabeidzu pamatskolā, tādēļ šī būs tāda iesildīšanās, un, ja tās zeķes nederēs valkāšanai nekur citur, būs man gulētejamās zeķes aukstajām dienām.
Mērķis - izvēlēties un iesākt - sasniegts.
Nu iesākts ir. Cik daudz... Tas jau vairs nav svarīgi. 28.02.2018.
Rezultāts: sasniegts - 5; gandrīz sasniegts - 2; daļēji sasniegts - 2; nav sasniegts - 2

Un tagad jūsu uzmanībai - marts! Pirms dažām dienām es gandrīz atkāpos no saraksta par labu kādam krokusu vai tulpju izšuvumam, bet beigās tomēr nospriedu, ka tas bija jaunumu trūkums sarakstā. :D
Gatavi darbam!

1. Ziemassvētku darbnīca joprojām darbojas. Šomēnes izcēlu no kastes aizkostu kartīti no Krustdūrienu Nr.11. No četrām kartītēm divas jau sen ir aizdāvinātas, bet šī - trešā - skumst nepabeigta. Izvēlējos pamēģināt pretēju variantu piedāvātajam - izšūt baltu uz krāsaina auduma. Aida 14, zaļa.

Mērķis - pabeigt un noformēt

2. Turpinu GK
Mērķis - vismaz 200x

3. Turpinu meitas zeķi.
Mērķis - vismaz 200x

4. Izšuju Into the jungle marta dzīvnieku. Turpinu februāri. 
Mērķis - izšūt marta daļu (pabeigt februāri)

5. BEIDZOT pabeidzu feju zeķi.
Mērķis - noformēt

6. Stiepju līdzi to novārtā atstāto Henrija zeķi.
Mērķis - pabeigt un noformēt

7. Dabūt diegus no draudzenes, lai viss gaida uzsākšanas brīdi.
Mērķis - pabeigt sagatavot izšuvumu darba uzsākšanai

8. Žirafe ir pelnījusi tikt pabeigta. 
Mērķis - pabeigt un sašūt detaļas

9. Adu zeķi. Pašlaik grūti novērtēt adīšanas ātrumu un laika daudzumu, tāpēc mērķi izvēlēšos pieticīgu. Ja ne citādi, tad pa gadu gan jau vienu pāri uzmargošu. :)
Mērķis - pabeigt vismaz valnīti

10. Gandrīz aizmirsu zaķēnu - vajadzētu martā nosūtīt uz jaunajām mājām.
Mērķis - noformēt un nosūtīt

 Ahā, un te sākas svaigas vēsmas! Martā sarakstam pievienojas viens iesākts darbs un viens jauns.

11. Augustā gaidāma visnotaļ apaļa pirmā randiņa jubileja, tādēļ gribu pabeigt vīram veltīto izšuvumu. Shēma atrodama divos variantos - kā Bucilla komplekts un žurnālā Cross Stitch Gold (šķiet, ka nr. 89) - Love you always. Palikuši apmēram 10000 krustiņi, laiks ir 5 mēneši, tādēļ būs nedaudz ko iespringt.
Mērķis - vismaz 2000x
Uz 28.02.2018.
Gatavais attēls

12. Mēneša pēdējais saraksta dalībnieks ir februārī nejauši ieraudzīts biskornītis. Džoannas Eliotas dizainēts Lieldienu - zaķēnu spilventiņš  - pieejams bez maksas Joann Elliott facebook grupā. Vēl neesmu izvēlējusies audumu, bet diegi jau gaida. Ideāli būtu pabeigt līdz Lieldienām.
Mērķis - pabeigt un noformēt
Ekrānšāviņš no shēmas pdf.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru